Grįžti atgal

Dantų mikroprotezavimas

Dantų mikroprotezavimas image

Dantų mikroprotezavimas – tai dantų restauravimas keramikiniais įklotais, užklotais ir laminatėmis, atliekamas netekus danties ar esant didelės apimties danties audinių defektui bei siekiant pagerinti estetinį vaizdą.

Mikroprotezai gaminami ypač tausojant likusius sveikus kietuosius danties audinius, atstatant tik tas dantų vietas, kurios smarkiai pažeistos. Įklotai, užklotai ir laminatės yra skirti atstatyti kramtomųjų dantų kramtomojo paviršiaus daliai ar jam visam ir apsaugoti likusias silpnąsias danties struktūras nuo galimų pažeidimų.

Kada rekomenduojama atlikti dantų protezavimą

Dėl įvairių patirtų traumų, ligų, smarkių pažeidimų, nusidėvėjimo, nutirpimo ir kitų faktorių neretai danties neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Dantų netekimas dažnai sukelia ne tik estetinių, bet ir fizinių problemų. Pradedama nepasitikėti savimi, dingsta noras šypsotis, bendrauti, atsiranda kramtymo, virškinimo sistemos, fonetiniai sutrikimai (tampa sunku taisyklingai ištarti garsus). Netekus krūminių dantų, laikui bėgant žemėja sąkandis. Tai neigiamai veikia žandikaulio sąnarį – pradeda kamuoti skausmas, atsiranda traškėjimas. Dėl žandikaulio sąnario deformacijų formuojasi veido raukšlės, gali pasikeisti net veido forma.

Mikroprotezavimas padeda sėkmingai išspręsti šias problemas, sugrąžina norą šypsotis ir galimybę džiaugtis pilnavertišku gyvenimu.

Kaip vyksta mikroprotezavimo procedūra

Iš pradžių dantis yra paruošiamas restauracijai – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, suformuojama užkloto vieta. Tuomet nuimami paruošto danties atspaudai, kurie atiduodami į dantų technikų laboratoriją. Dantų technikai pagal atspaudą ir gydytojo odontologo atliktą spalvos fotodiagnostiką, sukuria individualią danties formą ir pagamina užklotą, įklotą ar laminatę, tiek spalva tiek forma itin artimą natūraliam dančiui. Paskutinio mikroprotezavimo etapo metu pagamintas įklotas, užklotas ar laminatė cementuojama ant paruošto danties visiškai izoliuotoje nuo seilių terpėje (koferdamo sistemoje).

Kokio rezultato tikėtis

Protezavimo metu atkuriamos kramtymo ir fonetinė funkcijos sugrąžina galimybę vėl patogiai valgyti, drąsiai kalbėti, pasitikėti savimi ir nevaržomai šypsotis. „Klevų odontologijos klinikos“ Klaipėdoje gydytojų odontologų teigimu, šiuolaikinių technologijų dėka pacientai po dantų protezavimo jaučiasi maksimaliai komfortiškai.

Didžiausias mikroprotezavimo privalumas – ypatingai maža mikroplyšių ir antrinio karieso susiformavimo tikimybė. Dėl šios priežasties mikroprotezai vertinami kaip ženkliai pranašesni už kompozicines plombas, kurios kietėdamos traukiasi, keičia spalvą, pritraukia pigmentą bei apnašas, turi didelę atsisluoksniavimo ar nuskilimo tikimybę.

image

Atidėtas mokėjimas

Nuo šiol gydymas prieinamas kiekvienam! Mūsų tikslas – laimingi pacientai, todėl Jums suteikiame galimybę pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO. Grąžinkite tik tiek, kiek pasiskolinate! Mokėkite dalimis ir išskaidykite įmoką į 10 arba 20 mokėjimų. Daugiau informacijos >>

Specialistai, kurie atlieka šią paslaugą

„Klevų odontologijos klinikoje“ Jūsų laukia profesionalūs specialistai ir platus kokybiškų paslaugų spektras vienoje vietoje.