Grįžti atgal

Profesionali burnos higiena

image

Profesionali burnos higiena – tai burnos sveikatos pagrindas, pagrindinis ėduonies ir apydančio ligų profilaktikos metodas. Norint džiaugtis sveikais dantimis, profesionali burnos ertmės higiena turėtų tapti neatsiejama burnos priežiūros dalimi – „Klevų odontologijos klinikos“ Klaipėdoje specialistai primena, kad rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas pusę metų. Jeigu akmenys arba pigmentinis apnašas kaupiasi greičiau, taip pat esant esant periodonto patologijai, dantų higieną reikėtų atlikti dažniau – kas 3-4 mėnesius.

Kokiu tikslu atliekama

Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena neleidžia daugintis bakterijoms bei kauptis apnašoms, užkerta kelią ėduonies atsiradimui ir apsaugo nuo sudėtingų burnos ertmės ligų atsiradimo. Profesionalios burnos ertmės higienos tikslas – pašalinti minkštąjį ir kietąjį dantų apnašą (dantų akmenis), pagerinti dantenų būklę, sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę.

Profesionali burnos higiena ne tik pagerina bendrą burnos sveikatą – procedūros metu diagnozuojamos jau esamos ar gresiančios periodonto ligos ir karioziniai dantų pažeidimai. Esant poreikiui, pacientui iš karto rekomenduojama speciali priežiūra ar reikalingas gydymas.

Profesionalios higienos metu nustatomas ir dantų valymo efektyvumas, parenkamos tinkamiausios burnos higienos priemonės, išmokoma jomis teisingai naudotis, pateikiamos dantų priežiūros bei individualios burnos higienos rekomendacijos.

Profesionalią burnos higienos procedūrą būtina atlikti ir prieš implantavimo procedūras, kitas chirurgines operacijas.

Kaip vyksta procedūra

Profesionali burnos higiena yra visiškai saugi, profesionalaus burnos higienisto atliekama ir nesukelianti diskomforto procedūra. Jos trukmė – apie 30-60 minučių.

Pirmiausiai įvertinama dantų ir burnos audinių būklė. Viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu bei rankiniais periodontologiniais instrumentais (kiuretėmis), nulyginami šaknų paviršiai.

Po to dantys poliruojami oro abrazijos būdu. Tai neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašas ir pašviesinti dantis. Stipri oro, vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai dantų paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias pigmentines apnašas.

Vėliau dantų ir plombų paviršius poliruojamas abrazyvo turinčia pasta. Nupoliruoti dantų paviršiai yra atsparesni dantų ėduoniui, mažiau kaupiasi apnašų ir akmenų.
Jautrių dantų kakleliai nujautrinami specialiomis priemonėmis.

Kokio rezultato tikėtis

Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda ne tik džiaugtis sveikesniais, gražesniais, spindinčiais dantimis, bet ir išvengti odontologinių bei kitų sveikatos problemų.

Profesionali burnos higiena image

Atidėtas mokėjimas

Nuo šiol gydymas prieinamas kiekvienam! Mūsų tikslas – laimingi pacientai, todėl Jums suteikiame galimybę pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO. Grąžinkite tik tiek, kiek pasiskolinate! Mokėkite dalimis ir išskaidykite įmoką į 10 arba 20 mokėjimų. Daugiau informacijos >>

Specialistai, kurie atlieka šią paslaugą

„Klevų odontologijos klinikoje“ Jūsų laukia profesionalūs specialistai ir platus kokybiškų paslaugų spektras vienoje vietoje.