Grįžti atgal

„Visi dantys ant 4 implantų” ir visų dantų protezavimas

image

Bedantystė vyresnių žmonių tarpe mūsų šalyje – opi problema. Dar visai neseniai vienintelis šios problemos sprendimo būdas buvo nepatogūs išimami dantų protezai, su kuriais sunku ne tik šypsotis, bet ir valgyti. Sparčiai tobulėjant medicinos technologijoms, atsiranda vis nauji dantų atkūrimo metodai, padedantys išspręsti bedantystės problemą ne tik greitai, bet ir daug efektyviau. Pažangi „Visi dantys ant 4 implantų“ technologija, kurią naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkūriami ant 4 implantų, šiuo metu specialistų pripažįstama pažangiausiu bedančių žandikaulių protezavimo būdu.

Kada rekomenduojamas „Visi dantys ant 4 implantų“ protezavimo metodas

„Visi dantys ant 4 implantų“ protezavimo metodas rekomenduojamas taupantiems laiką, greitį, komfortą ir kokybę vertinantiems pacientams, praradusiems visus ar daugumą dantų. Dėl gydymo paprastumo šiam gydymo metodui neegzistuoja amžiaus apribojimai – ji gali būti taikoma bet kokio amžiaus pacientams.

Kaip atliekama procedūra

Prieš procedūrą pacientas detaliai supažindinamas su jos eiga, aptariamos galimos individualios rizikos, patariama, kaip elgtis po procedūros.

Implantavimo procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, tačiau, pacientui pageidaujant, ji gali būti atliekama taikant sedaciją. Keturi implantai yra įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose jie gali geriausiai suaugti su žandikaulio kaulu. Taikant šią metodiką, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo ir sinuso pakėlimo procedūrų. Procedūrai gali būti naudojami itin siauri ir maži pasaulyje pripažinto šveicarų gamintojo „Straumann“ naujos kartos implantai, kurie gali būti sriegiami rūkantiems, osteoropoze ar diabetu sergantiems žmonėms. Anksčiau tokius pacientus gydyti implantais buvo nepatariama, nes rūkantiems ir sergantiems diabetu sunkiau gyja žaizdos, o sergantiems osteoporoze į žandikaulio kaulą įsriegti implantai neatlaikydavo jiems tenkančių apkrovų. Nauja šveicarų technologija leidžia įdėti labai plonus, bet labai tvirtus implantus, kuriuos apsups nuosavas kaulas, o tam reikalinga itin mažas chirurginis įsikišimas. Mažai invazyvus gydymas užtikrinamas ir dėka „Klevų odontologijos klinikoje“ Klaipėdoje naudojamų skaitmeninių technologijų, kurias pasitelkus gydymas pirmiausia suplanuojamas kompiuteryje, ir tik paskui atliekamas paciento burnoje. Gydymo tikslumas ženkliai palengvina pooperacinį laikotarpį ir pagreitina gijimą.

Dar vienas šio metodo privalumas yra tai, kad vienos procedūros metu gali būti įstriegiami visi reikiami implantai ir ant jų pritvirtinami patogūs laikini dantys. Pasitelkus skaitmenines technologijas protezas suplanuojamas itin tiksliai ir pagaminamas itin greitai. Todėl pacientas iš karto ar vėliausiai kitą dieną gali džiaugtis pilnai atkurta estetine išvaizda, kramtymo funkcija ir sugrįžti į visavertį socialinį gyvenimą. Implantams prigijus ir įsitvirtinus žandikaulyje, maždaug po 4-6 mėnesių, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais.

Kokio rezultato tikėtis po protezavimo „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu

Dantų atkūrimo ant 4 implantų technologijos dėka pasiekiama puikių rezultatų. Nuo pat pirmos dienos visiškai pasikeičia pacientų gyvenimo kokybė – jie gali drąsiai šypsotis, o jų mėgstamas maistas nebėra jiems iššūkis. Šiuo bedančių žandikaulių protezavimo metodu kramtymo efektyvumą pavyksta atkurti 100 procentų. Ant implantų pritvirtintas dantų protezas yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, tad nereikia baimintis, kad jis gali iškristi.

„Klevų odontologijos klinikos“ Klaipėdoje specialistai primena, kad norint užtikrinti ilgalaikį rezultatą, reikėtų reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą, pasitikrinti protezo būklę ir nepamiršti kas pusmetį atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

„Klevų odontologijos klinikoje“ visi prarasti vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami ir sriegiant į žandikaulio kaulą 6, 8 ar vos 2 implantus. Tinkamiausias dantų atkūrimo metodas kiekvienu atveju parenkamas konsultacijos metu, įvertinus paciento burnos ertmės būklę, pageidavimus, įpročius ir aptarus jo finansines galimybes.

„Visi dantys ant 4 implantų” ir visų dantų protezavimas image

Atidėtas mokėjimas

Nuo šiol gydymas prieinamas kiekvienam! Mūsų tikslas – laimingi pacientai, todėl Jums suteikiame galimybę pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO. Grąžinkite tik tiek, kiek pasiskolinate! Mokėkite dalimis ir išskaidykite įmoką į 10 arba 20 mokėjimų. Daugiau informacijos >>

Specialistai, kurie atlieka šią paslaugą

„Klevų odontologijos klinikoje“ Jūsų laukia profesionalūs specialistai ir platus kokybiškų paslaugų spektras vienoje vietoje.